Referencie

VZŤAHY, KTORÉ SI NESMIERNE VÁŽIME

Je pravdou, že by sme túto prácu nemohli robiť bez potrebného vzdelania a športového nadšenia. Avšak, ani bez našich malých happy športovcov, spokojných rodičov, škôlok a škôl. Preto, ak sa ktokoľvek chce o nás dozvedieť viac, odporúčame jednoducho prísť medzi nás a pýtať sa na skúsenosti našich klientov.

***

Happy Kids je úžasný tím entuziastických ľudí. Poznáme ich asi 8 rokov. Začalo to hodinami lyžovania, plávaním, dennými tábormi a teraz aj pobytové. Čo si na nich nesmierne cením je, že deti sú s nimi šťastné, rešpektujú ich a chcú chodiť na ich aktivity. Deti plné energie „vyšťavia“, tie čo sú utiahnutejšie sa začnú viac presadzovať. Viem to, lebo som to zažila s obidvomi dcérami. Úprimne, niekedy by som sa najradšej k nim pridala. Dôverujem im a vrelo ich odporúčam!

Zdenka Milanová, mamina.

***

S OZ Happy Kids spolupracujeme už takmer 5 rokov. Profesionálny a zároveň veľmi priateľský prístup trénerov k deťom dávajú našim športovým krúžkom i sezónnym kurzom super energiu. Tú vnímajú nielen deti, ale aj ich rodičia. Pestrá ponuka aktivít, obdivuhodná kreativita a zodpovednosť, ktorú OZ Happy Kids ponúka, je pre nás vždy zárukou kvality. Tešíme sa na ďalšie spoločné projekty!

Martina Čechová, riaditeľka Dúhovej škôlky / Súkromnej materskej školy, v Chorvátskom Grobe – Čierna voda a v Bratislave.

 

***

Športové kurzy s Happy Kids realizujeme už štvrtý školský rok, nakoľko tu majú kvalifikovaných, mladých, empatických trénerov, ktorí sa deťom venujú s láskou, porozumením a sú pre nich pozitívnym príkladom športovcov. Naše deti prichádzajú na kurzy s radosťou aj napriek tomu, že  mnohé z nich stoja na  korčuliach prvýkrát, respektíve nevedia vôbec plávať. Veľkým bonusom týchto kurzov je malý počet detí na jedného trénera, v prípade potreby individuálny prístup, odbornosť, hravá forma realizácie. Okrem športových kurzov realizujeme s Happy Kids aj športové krúžky, v rámci ktorých spoločne predchádzame kardiovaskulárnym a civilizačným ochoreniam detí a utvárame u nich pozitívny vzťah k pohybovým k aktivitám, k športu.

Na záver chcem všetkým poďakovať (počnúc manažmentom, končiac trénermi), že zasievajú semiačko športu a robia z našich detí happy-deti.

Mgr. Silvia Dekanová, riaditeľka MŠ Röntgenova 16 a deti.

***

 

Radi by ste sa podelili o svoju skúsenosť s nami i vy? Napíšte nám na info@happykids.sk, budeme vďační za akékoľvek postrehy, tipy aj nápady.

Vaše Happy Kids