PREČO SME INÍ

... lebo s nami majú všetky deti aj ich rodičia vždy úsmev na tvári. :) 

VIAC NEŽ LEN EXPERTI
V Happy Kids
nie sme len aktívni alebo bývalí, nadaní športovci. Sme predovšetkým pedagógovia. Športové kurzy vedieme tak, aby z nich mali deti radosť, cítili sa s nami v bezpečí a boli tak motivované športovať stále viac a viac.

Komfort pri športových kurzoch, ktorý sme schopní zabezpečiť pre vaše deti, pocítite i vy, milí rodičia. Či už je to vyzdvihnutie skupinky detí priamo v škole, fénovanie vláskov, pomoc pri prezliekaní, alebo obúvanie a vyzúvanie korčúľ, o všetko sa bez najmenších problémov postaráme. Zatiaľ čo Vy si môžete užiť chvíľu iba pre seba, konečne zrelaxovať alebo vybaviť dôležité veci.

CERTIFIKÁTY A LICENCIE
Okrem toho, že sme všetci absolventmi Fakulty telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského v Bratislave, prevažne v odbore trénerstvo, sme tiež držiteľmi niekoľkých licencií a certifikátov. Napredovať nás jednoducho baví.

Sme držiteľmi niekoľkych licencií a certifikátov, ako napríklad

  • Tréner zjazdového lyžovania I. stpňa, Alpine coach 1. Level,udeľuje: SLA
  • Futbal- Licencia UEFA "A", tréner III. kvalifikačného stupňa, udeľuje: SFZ
  • Vodný záchranár (plavčík)- kvalifikačný stupeň bronz, udeľuje : US SČK
  • Lifeguard- medzinárodná záchranná služba, American red cross
  • Všetci, ktorí trénujeme plávanie, sme tiež držiteľmi preukazu SWIMTEACHER, certifikátu medzinárodnej asociácie RSI, ktorý nám oprávňuje vyučovať plávanie na profesionálnej úrovni v rámci celej Európy.

VZŤAHY, KTORÉ SI NESMIERNE VÁŽIME

Pravda, nemohli by sme túto prácu robiť bez potrebného vzdelania a športového nadšenia. Avšak, ani bez našich malých happy športovcov, spokojných rodičov a spokojných škôl a škôlok. Preto, ak sa ktokoľvek chce o nás dozvedieť ešte viac a viac, odporúčame pýtať sa na skúsenosti našich klientov.

Happy Kids je úžasný tím entuzaistických ľudí. Poznáme ich asi 8 rokov. Začalo to hodinami lyžovania, plávaním, dennými tábormi a teraz aj pobytové. Čo si na nich nesmierne cením je, že deti sú s nimi šťastné, rešpektujú ich a chcú chodiť na ich aktivity. Deti plné energie "vyšťavia", tie čo sú utiahnutejšie sa začnú viac presadzovať. Viem to, lebo som to zažila s obidvomi dcérami. Úprimne, niekedy by somsa najradšej k nim pridala. Dôverujem im a vrelo ich odporúčam!
Zdenka Milanová, mama

duhova skolka2S OZ Happy Kids spolupracujeme už takmer 5 rokov. Profesionálny a zároveň veľmi priateľský prístup trénerov k deťom dávajú našim športovým krúžkom i sezónnym kurzom super energiu. Tú vnímajú nielen deti, ale aj ich rodičia. Pestrá ponuka aktivít, obdivuhodná kreativita a zodpovednosť, ktorú OZ Happy Kids ponúka, je pre nás vždy zárukou kvality. Tešíme sa na ďalšie spoločné projekty!

Martina Čechová, riaditeľka Dúhovej škôlky / Súkromnej materskej školy, v Chorvátskom Grobe – Čierna voda a v Bratislave.

 

Športové kurzy s Happy Kids realizujeme už štvrtý školský rok, nakoľko tu majú kvalifikovaných, mladých, empatických trénerov, ktorí sa deťom venujú s láskou, porozumením a sú pre nich pozitívnym príkladom športovcov. Naše deti prichádzajú na kurzy s radosťou aj napriek tomu, že mnohé z nich stoja na korčuliach prvýkrát, respektíve nevedia vôbec plávať. Veľkým bonusom týchto kurzov je malý počet detí na jedného trénera, v prípade potreby individuálny prístup, odbornosť, hravá forma realizácie. Okrem športových kurzov realizujeme s Happy Kids aj športové krúžky, v rámci ktorých spoločne predchádzame kardiovaskulárnym a civilizačným ochoreniam detí a utvárame u nich pozitívny vzťah k pohybovým k aktivitám, k športu.

Na záver chcem všetkým poďakovať (počnúc manažmentom, končiac trénermi), že zasievajú semiačko športu a robia z našich detí happy-deti.
Mgr. Silvia Dekanová, riaditeľka MŠ Röntgenova 16 a deti.

Kurzy pre školy a škôlky realizujeme s podporou Bratislavského samosprávneho kraja.

Radi by ste sa podelili o svoju skúsenosť s nami i vy? Napíšte nám na info@happykids.sk, budeme vďační za akékoľvek postrehy, tipy aj nápady.

Vaše Happy Kids.