WAKEBOARD CAMP (denný)

WAKEBOARD CAMP (denný)

skupinová forma tréningu

Bežné letné tábory už Vaše deti neoslovia, pretože ony chcú zažiť adrenalín? WAKE CAMP Happy Kids je tá najlepšia možnosť! 

V ambasádorovi Tomášovi Jadrnom majú deti toho najlepšieho učiteľa, akého si viete predstaviť. Tomáš je skúseny coach a niekoľkonásobný vicemajster ČR vo wakeboardingu.  

 

Deti sa v priebehu tábora oboznámia s teóriou wakeboardovania, natrénujú si štarty nasucho aj na vleku, budú pracovať na technike a rovnováhe, aby na konci dokázali spraviť prvé triky! Chýbať nebude ani výlet do multišportovej arény Hangair, kde deti rozvinú svoje pohybové schopnosti, ktoré uplatnia aj na wakeboarde.

 

WAKE CAMP ale nie je určený len pre začiatočníkov, každému dieťaťu venujeme individuálny prístup a spravíme z neho majstra wakeboardu! Každý deň si deti užijú kopec zábavy a vody, tak poďme spolu na to! 

 

...a nemusíte sa báť, pod vedením kvalifikovaných inštruktorov je wakeboarding absolútne bezpečný!

 

TERMÍN TÁBORA:

13.7. - 17.7.2020

17.8. - 21.8.2020

 

ZOZNAM VECÍ DO ŠPORTOVÉHO TÁBORA

  •  prefotenú kartičku poistenca
  •  pokrývka hlavy – šiltovka, klobúk
  •  športové oblečenie: krátke tričko, krátke nohavice, tepláky, mikina, tenisky
  • plavky, šľapky, uterák

 

DOLEŽITÉ INFORMÁCIE:

  •  pribaliť pokrývku hlavy – šiltovka, klobúk
  •  priniesť prefotenú kartičku poistenca
  •  príchod detí najneskôr do 8:45 hod.
  •  strava zabezpečená priamo v tábore
  •  pravidelný pitný režim je zabezpečený počas celého dňa

Tábory sa uskutučnujú v týždňových turnusoch (od pondelka do piatku). Príspevok za tábor je fixný (nie je možné objednať len niektoré dni). Platba prebieha na účet podľa inštrukcií, ktoré dostanete mailom.

Kontakt: 0917 303 658, info@happykids.sk 

TEŠÍME SA NA VÁS!!! :)

Aktuality

IMG 9104

AJ JA SOM S HAPPY KIDS

Práve TERAZ k nám môžete prihlasovať svoje detičky na obľúbené športové krúžky! Viac informácií nájdete v hlavnej ponuke! Kruzky kopia 2.

Viac info
24

Dôležité: POSTUPNE ZAČÍNAME!

Milí priatelia, opatrenia súvisiace s koronavírusom sa postupne začínajú uvoľňovať, preto postupne aj my môžeme obnoviť tréningovú činnosť. Preto Vám a Vašim deťom zatiaľ ponúkame INDIVIDUÁLNE tréningy vonku - INLINE KORČUĽOVANIE, BICYKLOVANIE a TENIS! Všetky tréningy budú samozrejme prebiehať podľa hygienických nariadení, s rúškami a rukavicami. Podľa vývoja situácie a v súlade s ďalšími uvoľňovaním opatrení budeme pridávať ďalšie športy a kurzy v malých skupinkách, priebežne Vás budeme informovať.

Viac info
Termíny kurzov
calendar

17.8.-21.8.2020

Skupinové cvičenia
cvičenia

deti 9-17 rokov

Čo nás to bude stáť
cena

239.00 eur / 5 dní

Objednať kurz