03.01.-07.01.2021 - SCHLADMING, Rakúsko

03.01.-07.01.2021 - SCHLADMING, Rakúsko

skupinová forma tréningu

Milí rodičia, vychutnajte si šálku kávy na ľadovci, kým Vaše usmiate deti lyžujú s Happy Kids!

S nami je HAPPY naozaj celá rodina - všetko zabezpečujeme my a garantujeme, že lepšiu lyžovačku v krásnom rakúskom prostredí nenájdete.

Rodičia si tu môžu do sýtosti zalyžovať, pretože o ich deti sa postaráme my, špičkoví a v maximálnej miere zodpovední tréneri.
Deti zábavnou formou naučíme lyžiarskym technikám, zažijú s nami kopec zábavy a kým vy budete brázdiť svahmi, u nás nájdu oporu, ak si potrebujú oddýchnuť, napraviť lyžiarku, alebo sa posilniť teplým čajíkom.
 

Ubytovanie s polpenziou Vitaler Landauer 4*

Hotel Vitaler Landauerhof  sa nachádza v obci Untertal v regióne Dachstein-Tauern, približne 340 km od Bratislavy. Ubytovanie je zabezpečené v izbách štandard a deluxe, ktoré sú určené pre 2-4 osoby. Pre obmedzené kapacity v tomto termíne sú izby so samostatnou spálňou (za príplatok) určené len pre 5 a viacčlenné rodiny. K dispozícii je bezplatná wifi, priestranné wellness centrum so saunami (fínska, parná, infra), vírivkou, posilňovňa, masáže (za príplatok). NOVINKA – hotel už má celoročne prístupný vonkajší bazén, ktorý je prístupný zo saunového sveta. V reštaurácii sa podávajú štvorchodové večere alebo a la carte jedlá. Hostia si môžu vybrať zo širokej ponuky vín. Hotel ponúka zimnú záhradu, kde môžu hostia relaxovať. Na svah sa budeme presúvať skibusom k lanovke. V prípade vhodných snehových podmienok sa k hotelu dá dostať aj na lyžiach, v opačnom prípade opäť skibusom.

Ceny ubytovania

 

Dospelý*

118,00 €

deti 0-2 roky

0,00 €

deti 3-5 rokov

29,00 €

deti 6-7 rokov

48,00 €

deti 8-13 rokov

60,00 €

deti 14-15 rokov

79,00 €

Mestká daň nad 15

1,50 €

* cena platí pri obsadenosti izby 2 dospelými osobami. V prípade obsadenosti izby iba 1 dospelou osobou je suma na vyžiadanie.

 

Cenník skipassov na 3 dni (ceny sú cenníkové, podľa veľkosti skupiny budeme žiadať o skupinovú zľavu):

Dospelý od 2001: 170,00 EUR

Dieťa 2002 – 2004: 127,50 EUR

Dieťa 2005 - 2014: 85 EUR

Dieťa 2015 – 2021: 18,00 EUR (čakáme na potvrdenie ceny tohto skipassu zo strediska)

Záloha za skipass: 3,00 EUR

Táborový poplatok: 340 EUR / dieťa

 

UPOZORNENIE KU COVID-19:

Zdravie je u nás na prvom mieste. Preto pre Vás neustále sledujeme vývoj situácie ohľadne vývoja pandémie COVID-19. Keďže sa jedná o špecifickú situáciu, hotely a poisťovne riešia tento problém špecificky. Preto Vás upozorňujeme na nasledovné prípady, ktoré môžu nastať:
1 – situácia sa zhorší a budú uzatvorené hranice – hotel nám sľúbil vrátenie uhradenej sumy za ubytovanie, táborové poplatky sa vrátia. Uzatvorenie hraníc nepovažujú poisťovne za poistnú udalosť, preto poisťovne nepreplatia storno v prípade uzatvorenia hraníc.
2 – hranice budú otvorené – hotel poskytuje svoje služby, cestujúci buď nastúpi na pobyt, alebo ak sa rozhodne z dôvodu „strachu“ nenastúpiť na pobyt, hotel uplatní stornopoplatok, táborový poplatok je nevratný. Bohužiaľ toto nekryjú ani poisťovne, nakoľko sa jedná subjektívny faktor.
3 – hranice sú otvorené, ale niekto z cestujúcich bude pozitívny na COVID-19 (cestujúci má poistené storno zájazdu) – bohužiaľ poisťovne majú pandémie vo výlukách z poistenia (!!!), preto to nie je možné uplatniť poistné plnenie z dôvodu choroby COVID-19. Ak si cestujúci nájde náhradu s podobným zložením, hotel umožní zmenu mena. Táborový poplatok sa rieši individuálne.
4 – hranice sú otvorené, ale niekto z cestujúcich ochorie na inú chorobu ako COVID-19 – ak je cestujúci poistený, nárokuje sa poistné plnenie z poisťovne. Ak nie je cestujúci poistený, hotel aj táborový poplatok sú nevratné!
5 – asi všetkými želaný stav – COVID-19 je minulosťou a my sa tešíme opäť zo života bez obáv :)

 

Na tel. číslach 0917 303 658, 0903 215 388, alebo emailom na pobyty@happykids.sk, si môžete nezáväzne vyžiadať prehľad voľných termínov a bližších informácií o lyžovačkách v Rakúsku a samozrejme i cenu pobytu ušitého namieru práve pre Vašu rodinku.

Tešíme sa na nových i stálych účastníkov našich rodinných Happy pobytov! Do skorého lyžovania, priatelia!

 

Aktuality

IMG 9104

AJ JA SOM S HAPPY KIDS

Práve TERAZ k nám môžete prihlasovať svoje detičky na obľúbené športové krúžky! Viac informácií nájdete v hlavnej ponuke! Kruzky kopia 2.

Viac info
IMG 7039

Rodinné lyžiarske výjazdy

Lyžiarska sezóna sa nezadržateľne blíži a my sa na to tešíme! Pozrite si aktuálnu ponuku našich výjazdov v sekcií "Rodinné zájazdy" a pridajte sa k nám! .

Viac info
24

Prihlasovanie na kurzy v plnom prúde!

Milí priatelia, všetky naše aktuálne kurzy sú už k dispozícií na objednanie na našom webe! Vyberte si z ponuky športov na hornej lište a pridajte sa k nám.

Viac info