Z rozprávky do rozprávky (pobytový)

Z rozprávky do rozprávky (pobytový)

skupinová forma tréningu

Ahojte kamaráti! Pripravili sme si pre vás nový letný tábor, so skvelým animačným program Z rozprávky do rozprávky, ktorý vás prevedie jedinečným svetom Fantázie a predstavivosti, zažijete nekonečné dobrodružstvá a čaká na vás more zábavy... Každý deň v tomto tábore bude úplne iný a bude patriť rôznym hrdinom. Hneď v prvý deň sa uvidíme na Rozprávkovej párty, kde môžete stretnúť  všetky rozprávkové postavičky.  Vydáme sa do podmorských hlbín, pretože sa HĽADÁ NEMONEMO3Prekonáme množstvo prekážok, nájdeme podmorské poklady a prejdeme aj nebezpečnou žraločou zátokou...  Na našich cestách stretneme krásnu PRINCEZNÚ, ktorej sa v živote deje niečo zvláštne princeznadokážeme zistiť čo a ako jej pomôcť? 

Sú malí, modrí, majú biele čiapky kto je to? Veď to sú predsa ŠMOLKOVIAsmolkovia2Tatko Šmolko potrebuje pomoc pri organizácii Šmolkovských osláv plných jedla, tanca a zábavy, ktoré ako vždy chce prekaziť Gargamel. Podarí sa nám ho premôcť a osláviť tak skvelý Šmolkovský deň? Aha, hneď vedľa Šmolkov si postavili dedinku aj TROLLOVIAtroloviaTí sú veľmi priateľskí a pripravili si pre vás nezvyčajnú Trollympiádu, kde si vyskúšate netradičné disciplíny ako je napríklad hod kyjakom.       

V rámci rozprávkového tábora sa pôjdeme pozrieť aj do Krištáľového kameňolomu, kde deti navštívia bane a môžu získať zberom vlastné kryštály minerálu kremeňa, alebo iné minerály :)                                                                                  

A to naozaj nie je všetko príďte sa presvedčiť sami...

                                                                                                                              

Chata Lodiar - Banská Štiavnica

Chata Lodiar sa nachádza pri Počúvadlianskom jazere v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov a 10 km od centra Banskej Štiavnice. Ubytovanie je v 2 - 5miestnych izbách s WC a sprchou.  Stravovanie je zabezpečené priamo v chate. 

 

TERMÍNY:      11.07. - 16.07.2021

                         08.08. - 13.08.2021

VEK                  6 - 12 rokov

 

PROGRAM

 • Rozprávková párty
 • Hľadá sa Nemo 
 • Šmolkovia 
 • Princezná zamrznutá v čase 
 • Trollovia 

ZOZNAM POTREBNÝCH VECÍ

 • prefotená kartička poistenca
 • športové oblečenie: krátke tričko, dlhé tričko, krátke nohavice,  tepláky, mikina, tenisky, ponožky ( na každý deň 2x), spodné prádlo, pršiplášť, repelent, plavky, prezuvky
 • špeciálne oblečenie: modré tričko, karnevalový kostým (ak sa u vás doma nenájde dievčatám stačia šaty a chlapcom čierne (príp. červené) tričko a nohavice o zvyšok sa postaráme my :)), 
 • hygienické potreby, osuška

DOPRAVA

 • Individuálna
 • Spoločná - autobus: 39€/dieťa (platba v hotovosti na mieste, treba rezervovať vopred mailom info@happykids.sk)

DOPRAVU na tábory zabezpečuje dopravná spoločnosť  ISTRA.

 

PLATBA

 • 6-dňový letný tábor -  264€/dieťa (bez dopravy)

 • Členský príspevok za tábor je potrebné uhradiť čo najskôr po objednávke tábora.
 • platba prebieha na účet podľa inštrukcií, ktoré dostanete mailom
 • cena zahrňuje: ubytovanie, animačný program, 5x denne strava, pitný režim, športové pomôcky, bazén, 
 • v prípade neúčasti z dôvodu ochorenia, odcestovania a pod. členský príspevok za tábor nevraciame. Náhrada je možná výmenou za iný tábor v inom čase, samozrejme, pokiaľ sa ešte nájdu voľné miesta a nebude presiahnutá ich kapacita
 • GARANCIA vrátenia peňazí v prípade zhoršenia pandemickej situácie, alebo zrušenia tábora zo strany OZ
 • GARANCIA bezpečných táborov. Pri realizácii dodržiavame prísne hygienické štandardy.

Tábory sa uskutočňujú v týždňových turnusoch, ako je uvedené v termíne tábora. Príspevok za tábor je fixný (nie je možné objednať len niektoré dni).

KONTAKT

0917 303 658, info@happykids.sk

TEŠÍME SA NA VÁS!

https://geoclub.sk/galeria#gallerycda73ce165-108

Aktuality

IMG 9104

AJ JA SOM S HAPPY KIDS

Práve TERAZ k nám môžete prihlasovať svoje detičky na obľúbené športové krúžky! Viac informácií nájdete v hlavnej ponuke! Kruzky kopia 2.

Viac info
24

Prihlasovanie na kurzy v plnom prúde!

Milí priatelia, všetky naše aktuálne kurzy sú už k dispozícií na objednanie na našom webe! Vyberte si z ponuky športov na hornej lište a pridajte sa k nám.

Viac info
6

Prihlasovanie na tábory spustené!

Milí priatelia, všetky naše letné tábory sú už k dispozícií na objednanie na našom webe! Vyberte si z ponuky denných či pobytových táborov na hornej lište a zažite super leto.

Viac info
150908823 440592587145505 2060156202868530064 n

Hľadáme animátorov!

Hľadáme nových animátorov do tímu! Máš nad 18 rokov, pozitívny vzťah k deťom a zodpovedný prístup? Pridaj sa k nám. Vyplň tento formulár pravdivo, šancu má naozaj každý! https://forms. gle/g7Tg5B5sedA9T6Fw8.

Viac info
Termíny kurzov
calendar

08.08. - 13.08.2021

Skupinové cvičenia
cvičenia

6 - 12 rokov

Čo nás to bude stáť
cena

264.00 eur / 6 dní

Prihlásiť sa