Po stopách Štiavnických povestí (pobytový)

Po stopách Štiavnických povestí (pobytový)

skupinová forma tréningu

Máš rád/a prírodu, rád/a sa prechádzaš či objavuješ nové miesta? "Po stopách Štiavnických povestí" je letný detský tábor, ktorý ťa privedie do prostredia Štiavnických vrchov a tvojou úlohou bude objavovať, spoznávať, ale aj počúvať, či obzerať si krásne miesta v okolí Banskej Štiavnice. Už názov tohto tábora hovorí, že tu nebudeme len tak posedávať, ale väčšinu nášho času strávime v prírode...

Pôjdeme hore kopcom za výhľadmi, ale aj dole kopcom ku krásnym jazerám, zahráme sa na lúkach či spoznáme miestne lesy prostredníctvom náučných chodníkov. Nájdeme zlatú a striebornú jašteričku, ktoré sa krásne ligocú na slnku, alebo strom, ktorý stráži biely pes, či vodníka, ktorý stráži jazero?  Alebo zistíme, že sú to všetko iba povesti a legendy, ktoré sa tu tradujú? Navštívime krásne miesta a preskúmame poklady, ktoré skrývajú Štiavnické vrchy.  Náš tábor zakončíme výletom do prírodného parku AVES, kde uvidíme rôzne zvieratá, ale aj show dravcov.

Čo ťa čaká?                        Sitno            Pocuvadlianske jazero      

- výstup na najvyšší vrch Štiavnických vrchov - Sitno , s nádhernými výhľadmi, kde sa nachádza zrúcanina hradu a driemu tu Sitniansky rytieri (výstup je vhodný aj pre deti)
- prechádzka po Lesníckom náučnom chodníku Počúvadlo/Banský jarok popri Počúvadlianskom jazere v ktorom vraj býva vodník  
- výlet do prírodného parku plného zvierat a krásnych záhrad, kde ti Sokoliari predvedú aj Show dravcov
- lesné dobrodružné a športové hry, kúpanie či opekačka.
V rámci spoznávania Banskej Štiavnice navštívime aj Krištáľový kameňolom, kde deti navštívia bane a môžu získať zberom vlastné kryštály minerálu kremeňa, alebo iné minerály :)      

 

Poď si vychutnať krásy Banskej Štiavnice...

 

MIESTO

Chata Lodiar - Banská Štiavnica

 Chata Lodiar sa nachádza pri Počúvadlianskom jazere v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov a 10 km od centra Banskej Štiavnice. Ubytovanie je v 2 - 5miestnych izbách s WC a sprchou.  Stravovanie je zabezpečené priamo v chate.

TERMÍNY :     11.07. - 16.07.2021

                        08.08. - 13.08.2021

VEK:                 8 - 15 rokov

 

ZOZNAM POTREBNÝCH VECÍ:

 • prefotená kartička poistenca
 • športové oblečenie: krátke tričko, dlhé tričko, krátke nohavice,  tepláky, mikina, pevná obuv (na turistiku), ponožky (na každý deň 2x), spodné prádlo, pršiplášť, repelent, plavky, prezuvky 
 • hygienické potreby, osuška

 

DOPRAVA

 • individuálna
 • spoločná - autobus 39€/dieťa (treba nahlásiť vopred mailom info@happykids, platba v hotovosti pred odchodom)

DOPRAVU na tábory zabezpečuje dopravná spoločnosť  ISTRA.

 

PLATBA

 • 6-dňový letný tábor   264€ /dieťa (bez dopravy)

 • Členský príspevok za tábor je potrebné uhradiť čo najskôr po objednávke tábora.
 • platba prebieha na účet podľa inštrukcií, ktoré dostanete mailom
 • cena zahrňuje: ubytovanie, 5x denne strava, pitný režim, športové pomôcky, animačný a športový program, výlety
 • v prípade neúčasti z dôvodu ochorenia, odcestovania a pod. členský príspevok za tábor nevraciame. Náhrada je možná výmenou za iný tábor v inom čase, samozrejme, pokiaľ sa ešte nájdu voľné miesta a nebude presiahnutá ich kapacita
 • GARANCIA vrátenia peňazí v prípade zhoršenia pandemickej situácie, alebo zrušenia tábora zo strany OZ
 • GARANCIA bezpečných táborov. Pri realizácii dodržiavame prísne hygienické štandardy.

Tábory sa uskutočňujú v týždňových turnusoch, ako je uvedené v termíne tábora. Príspevok za tábor je fixný (nie je možné objednať, len niektoré dni).

Kontakt: 0917 303 658, info@happykids.sk

TEŠÍME SA NA VÁS!!! :) 

Aktuality

IMG 9104

AJ JA SOM S HAPPY KIDS

Práve TERAZ k nám môžete prihlasovať svoje detičky na obľúbené športové krúžky! Viac informácií nájdete v hlavnej ponuke! Kruzky kopia 2.

Viac info
24

Prihlasovanie na kurzy v plnom prúde!

Milí priatelia, všetky naše aktuálne kurzy sú už k dispozícií na objednanie na našom webe! Vyberte si z ponuky športov na hornej lište a pridajte sa k nám.

Viac info
6

Prihlasovanie na tábory spustené!

Milí priatelia, všetky naše letné tábory sú už k dispozícií na objednanie na našom webe! Vyberte si z ponuky denných či pobytových táborov na hornej lište a zažite super leto.

Viac info
150908823 440592587145505 2060156202868530064 n

Hľadáme animátorov!

Hľadáme nových animátorov do tímu! Máš nad 18 rokov, pozitívny vzťah k deťom a zodpovedný prístup? Pridaj sa k nám. Vyplň tento formulár pravdivo, šancu má naozaj každý! https://forms. gle/g7Tg5B5sedA9T6Fw8.

Viac info
Termíny kurzov
calendar

08.08. - 13.08.2021

Skupinové cvičenia
cvičenia


8 - 15 rokov

Čo nás to bude stáť
cena

264.00 eur / 6 dní

Prihlásiť sa