Plaváreň FTVŠ - Lafranconi

Plaváreň FTVŠ - Lafranconi

skupinová forma tréningu

Kurz plávania pre deti je vhodný počas celého roka. Detský organizmus sa jednak vďaka rozdielnej teplote vody a vzduchu otužuje (prevencia pred chorobami hlavne v zimných mesiacoch), plávanie je jednou z foriem rehabilitácie pri problémoch s chrbticou, pôsobí na deti relaxačne, zlepšuje koordináciu a zvyšuje pocit spokojnosti a štastia.

Naša metodika plávania je pripravená tak, aby sa predchádzalo stresujúcim situáciám zo strachu z vody. Naši tréneri k deťom pristupujú individuálne a komunikáciu prispôsobujú každému dieťaťu. Deti si osvoja rôzne štýly plávania a našou snahou je ich výkony zlepšovať.

Pre koho je kurz vhodný?
Pre deti od 4 do 15 rokov.
V tomto bazéne trénujeme detičky rôzneho veku, pochopiteľne ale nie naraz v jednej skupine. Po zápise ich priraďujeme na základe veku a úrovne plaveckých schopností, resp. doposiaľ nadobudnutých skúseností s plávaním, do maličkých skupiniek, kde si nachádzajú kamarátov približne rovnakého veku. Ako náhle zisťujeme, že dieťa napreduje, preraďujeme ho postupne medzi lepších a pokročilejších plavcov, aby bolo motivované objavovať viac a viac svojich možností a šikovnosti.
 
Plávanie aj pre rodičov!
Teraz novinka aj pre Vás, rodičov - využite čas aj Vy a zaplávajte si pod vedením trénera! Pripravili sme kurzy v rovnakom čase aj pre Vás, aby ste pod vedením kvalifikovaných trénerov zlepšili svoje plavecké schopnosti, kondičku a spravili tak niečo pre svoje zdravie. A nezabudnite, pre deti je rodič tým najdôležitejším vzorom!  
 
Termíny:
nedeľa 10:00-11:00POTREBUJETE:

  • plavky
  • plavecké okuliare
  • plaveckú čiapku ( možnosť zakúpiť Happy Kids čiapku za 5€ )
  • šlapky
  • uterák

PRIEBEH HODINY:

  •  rozcvička
  •  plavecký výcvik

INFO O PLAVÁRNI:

Dĺžka bazéna:  25m
Teplota vody:  27 stupňov
Adresa: Fakulta telesnej výchovy a športu, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9

 

Aktuality

IMG 9104

AJ JA SOM S HAPPY KIDS

Práve TERAZ k nám môžete prihlasovať svoje detičky na obľúbené športové krúžky! Viac informácií nájdete v hlavnej ponuke! Kruzky kopia 2.

Viac info
IMG 7039

Rodinné lyžiarske výjazdy

Lyžiarska sezóna sa nezadržateľne blíži a my sa na to tešíme! Pozrite si aktuálnu ponuku našich výjazdov v sekcií "Rodinné zájazdy" a pridajte sa k nám! .

Viac info
24

Prihlasovanie na kurzy v plnom prúde!

Milí priatelia, všetky naše aktuálne kurzy sú už k dispozícií na objednanie na našom webe! Vyberte si z ponuky športov na hornej lište a pridajte sa k nám.

Viac info
Termíny kurzov
calendar

Nedeľa 10:00

Skupinové cvičenia
cvičenia

4-15 rokov

Čo nás to bude stáť
cena

78.00 eur / 8 hod.

Objednať kurz

Termíny kurzov
calendar

Kurz pre rodičov
Nedeľa 10:00

Skupinové cvičenia
cvičenia

18-99 rokov :)

Čo nás to bude stáť
cena

78.00 eur / 8 hod.

Objednať kurz