DETSKÉ OSLAVY

DETSKÉ OSLAVY

skupinová forma tréningu

Oslava narodenín či akejkoľvek inej príležitosti môže byť naozaj akčná! Neveríte? HAPPY KIDS ponúka Vašim deťom oslavu, na ktorú sa nezabúda! Okrem samotnej párty si totiž deti užijú jazdu na lodi po krásnych zákutiach nášho Dunaja, zvládnu misiu s hľadaním pokladu a naučia sa, aké je to riadiť loď a byť skutočným kapitánom. Pre tých starších a náročnejších máme pripravené aj adrenalínové vodné športy, wake-board, ťahanie na kolese za člnom, kúpanie v zátokách Dunaja...

A o zábavu sa postarajú naši skúsení a obľúbení HAPPY KIDS animátori! 

Samozrejmosťou je zabezpečenie cateringu, výzdoby, balónov - všetko na mieru podľa vašich želaní. Je len na Vás, akú formu oslavy si zvolíte.

Napíšte nám svoju predstavu na info@happykids.sk , pošleme Vám cenovú ponuku a spolu doladíme všetky detaily tak, aby sa tento deň stal nezabudnuteľným pre všetkých! 

Aktuality

IMG 9104

AJ JA SOM S HAPPY KIDS

Práve TERAZ k nám môžete prihlasovať svoje detičky na obľúbené športové krúžky! Viac informácií nájdete v hlavnej ponuke! Kruzky kopia 2.

Viac info
24

Dôležité: POSTUPNE ZAČÍNAME!

Milí priatelia, opatrenia súvisiace s koronavírusom sa postupne začínajú uvoľňovať, preto postupne aj my môžeme obnoviť tréningovú činnosť. Preto Vám a Vašim deťom zatiaľ ponúkame INDIVIDUÁLNE tréningy vonku - INLINE KORČUĽOVANIE, BICYKLOVANIE a TENIS! Všetky tréningy budú samozrejme prebiehať podľa hygienických nariadení, s rúškami a rukavicami. Podľa vývoja situácie a v súlade s ďalšími uvoľňovaním opatrení budeme pridávať ďalšie športy a kurzy v malých skupinkách, priebežne Vás budeme informovať.

Viac info