DETSKÉ OSLAVY

DETSKÉ OSLAVY

skupinová forma tréningu

Oslava narodenín či akejkoľvek inej príležitosti môže byť naozaj akčná! Neveríte? HAPPY KIDS ponúka Vašim deťom oslavu, na ktorú sa nezabúda! Okrem samotnej párty si totiž deti užijú jazdu na lodi po krásnych zákutiach nášho Dunaja, zvládnu misiu s hľadaním pokladu a naučia sa, aké je to riadiť loď a byť skutočným kapitánom. Pre tých starších a náročnejších máme pripravené aj adrenalínové vodné športy, wake-board, ťahanie na kolese za člnom, kúpanie v zátokách Dunaja...

A o zábavu sa postarajú naši skúsení a obľúbení HAPPY KIDS animátori! 

Samozrejmosťou je zabezpečenie cateringu, výzdoby, balónov - všetko na mieru podľa vašich želaní. Je len na Vás, akú formu oslavy si zvolíte.

Napíšte nám svoju predstavu na info@happykids.sk , pošleme Vám cenovú ponuku a spolu doladíme všetky detaily tak, aby sa tento deň stal nezabudnuteľným pre všetkých! 

Aktuality

IMG 9104

AJ JA SOM S HAPPY KIDS

Práve TERAZ k nám môžete prihlasovať svoje detičky na obľúbené športové krúžky! Viac informácií nájdete v hlavnej ponuke! Kruzky kopia 2.

Viac info
IMG 7039

Rodinné lyžiarske výjazdy

Lyžiarska sezóna sa nezadržateľne blíži a my sa na to tešíme! Pozrite si aktuálnu ponuku našich výjazdov v sekcií "Rodinné zájazdy" a pridajte sa k nám! .

Viac info
24

Prihlasovanie na kurzy v plnom prúde!

Milí priatelia, všetky naše aktuálne kurzy sú už k dispozícií na objednanie na našom webe! Vyberte si z ponuky športov na hornej lište a pridajte sa k nám.

Viac info