DETSKÉ OSLAVY

DETSKÉ OSLAVY

Group training form

Oslava narodenín či akejkoľvek inej príležitosti môže byť naozaj akčná! Neveríte? HAPPY KIDS ponúka Vašim deťom oslavu, na ktorú sa nezabúda! Okrem samotnej párty si totiž deti užijú jazdu na lodi po krásnych zákutiach nášho Dunaja, zvládnu misiu s hľadaním pokladu a naučia sa, aké je to riadiť loď a byť skutočným kapitánom. Pre tých starších a náročnejších máme pripravené aj adrenalínové vodné športy, wake-board, ťahanie na kolese za člnom, kúpanie v zátokách Dunaja...

A o zábavu sa postarajú naši skúsení a obľúbení HAPPY KIDS animátori! 

Samozrejmosťou je zabezpečenie cateringu, výzdoby, balónov - všetko na mieru podľa vašich želaní. Je len na Vás, akú formu oslavy si zvolíte.

Napíšte nám svoju predstavu na info@happykids.sk , pošleme Vám cenovú ponuku a spolu doladíme všetky detaily tak, aby sa tento deň stal nezabudnuteľným pre všetkých! 

Actualities

IMG 9104

I AM ALSO WITH HAPPY KIDS

Right now you can sign up your kids on favorite sport classes! More info on main page! Kruzky kopia 2.

More info
IMG 7039

Dancing begin!

Our dance classes are here for you! Music and movement can impact children in many positive ways. Dance is a powerful ally for developing many of the attributes of a growing child. Dance helps children mature physically, emotionally, socially, and cognitively.

More info
24

Gymnastics also in Petržalka

Gymnastics also in Petržalka! Dom kultúry Ovsište has become another place for our gymnastics courses. Group trainings for kids from 4 to 8 years. Every Wednesday from 17:30 to 18:30.

More info