POPART CAMP (denný)

POPART CAMP (denný)

Group training form

HAPPY KIDS ponúka Vašim deťom  úplne nové zážitky - a takým je aj umelecký PopArt Camp!

Pop Art znovu nadobúda na svojej popularite. Je veselý, kreatívny, hravý, nadčasový a svetoznámy. Plný farieb, humoru a nápadov - takže ideálny pre deti! Rozvíja fantáziu, sebavedomie a učí deti komunikovať svoje myšlienky a pocity prostredníctvom, farieb, tvarov a prenesením vecí bežnej potreby do umenia. Používa text, fotografiu, koláž, abstrakciu a podporuje detské slobodné rozmýšľanie. Pop Art nemá hranice a dovoľuje deťom vidieť veci a situácie z rôznych uhlov.
Skúsenosti z workshopu budú môcť využiť v škole pri tvorbe projektov, pri dekorovaní detskej izby, vytvárania vlastných návrhov na tričká atď...

V rámci programu sa deti naučia všetko o PopArte  a vyskúšajú si základné techniky tohto umenia. Na konci tábora budú mať deti svoju vlastnú vernisáž a pre všetkých máme aj špeciálny bonus - výlet loďou do galérie Danubiana!

Celý camp je vedený profesionálnymi lektormi s obrovskými skúsenosťami v umeleckej oblasti. Prebieha v prestížnej Viktoria´s Gallery,  ktorá sa nachádza na Hurbanovom námestí 1, v bývalých priestoroch Pallehner, oproti Ministerstvu kultúry. Galéria bola otvorená v januári 2019, má plochu 400 m2 a predstavila individuálne výstavy autorov  ako Gérard RANCINAN, Charles FAZZINO, Štefan POLÁK, Andy WARHOL, Fabrine AINAUT, FALCONE. Na kolektívnych výstavách aj mnohých ďalších: Mária HULA Valenčíková, Jakub Trajter, Asot HAAS, Pavol Dubina, Anna Danke, Danica Ondrej, Tomáš Tóth, Peter Cvik a ďalších zahraničných ako napríklad Dylan Martinez, Geoffrey Gersten,Gianni Maran, Pilar Lopez Baez, Henri Iglesis.

 

Okrem súčasných autorov si v galérii môžete pozrieť originálne diela od Salvador Dalí, Pablo Picasso, Roy Lichtenstein, Lucio Fontana, atď.
Galéria sa venuje hlavne Pop Artu, súčasnému a modernému umeniu.

 

HARMONOGRAM - každý deň 8:00-12:00:
Pondelok - Andy WARHOL
Utorok - Roy Lichtenstein
Streda - Keith Haring
Štvrtok - Súčasné umenie, viacerí autori
Piatok - Fotografia + Dokončovanie prác + Výstava 

 

TERMÍN TÁBORA:

13.7. - 17.7.2020

27.7. - 31.7.2020

10.8. - 14.8.2020

 

Ďalšie info:

Tábory sa uskutučnujú v týždňových turnusoch (od pondelka do piatku). Príspevok za tábor je fixný (nie je možné objednať len niektoré dni). Platba prebieha na účet podľa inštrukcií, ktoré dostanete mailom. Tábor prebieha každý deň v čase 8:00-12:00. 

Minimálny počet detí na otvorenie tábora: 10. 

Kontakt: 0917 303 658, info@happykids.sk 

TEŠÍME SA NA VÁS!!! :)

Actualities

IMG 9104

I AM ALSO WITH HAPPY KIDS

Right now you can sign up your kids on favorite sport classes! More info on main page! Kruzky kopia 2.

More info
24

Gymnastics also in Petržalka

Gymnastics also in Petržalka! Dom kultúry Ovsište has become another place for our gymnastics courses. Group trainings for kids from 4 to 8 years. Every Wednesday from 17:30 to 18:30.

More info
Course terms
calendar

10.8.-14.8.2020

Group exercises
cvičenia

5-15 rokov

Your price
cena

99.00 eur / 5 dní

Book course